منوی محصولات
  Filters
  اولویت ها
  جستجو
  0 همه چیز در مورد گوشی تلفن همراه تسلا
  گوشی تلفن همراه تسلا: اخبار و قیمت مورد انتظار، تاریخ انتشار، مشخصات، و شایعات بیشتر ایده یک تلفن تسلا که شایعه شده است مدل Pi/P نام دارد، در اینترنت دست به دست شده است. اما احتمال عرضه گوشی هوشمند چقدر است؟ هیچ منبع معتبری ما را در مورد وجود آن متقاعد نکرده است، اما ما را به این فکر واداشت: یک گوشی هوشمند از با ارزش ترین خودروساز جهان چگونه خواهد بود؟
  0 تمام امکانات آیفون 14، شایعه تا واقعیت را در این مقاله بخوانید
  هر آنچه در مورد آیفون های نسل آینده در 2022 اپل می دانیم . اگر میخواهید تمام امکانات که در آیفون های آینده قرار است به کار گرفته شود را بدانید و از شایعات و واقعیت ها در مورد آیفون 14 باخبر شوید تمام کانپست ها و احتمالات از آیفون های نسل بعد حتی آیفون تاشو را هم در این مقاله خواهید خواند.
  برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید...
  0 بهترین مقایسه برای شناخت دقیق انواع مدل های ایرپادهای اپل را بخوانید
  ایرپادها یکی از این لوازم جانبی مفید هستند که به دلیل مزایایی که دارند، هر روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. در این مقاله به معرفی و مقایسه مدل های مختلف ایرپاد پرداختیم. اینکه شما کدام یک را انتخاب کنید به نیازها و بودجه مالی شما بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر از ایرپاد ها و انتخاب بهترین محصول با بالاترین کارایی این مقاله را تا آخر بخوانید.
  برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید...
  3 بهتر است قبل از خرید گوشی های طرح اصلی یا های کپی این مقاله را بخوانید!
  گوشی کپی چیست؟! همانطور که مشخص است گوشی‌ موبایل هایی که اصلی و اورجینال نیستند، شما می توانید با خواندن این مقاله با آمادگی بهتری اقدام به خرید گوشی طرح اصلی بنمایید. امیدواریم با مطالعه این مقاله به صورت کامل با گوشی های طرح و کپی آشنا شوید.
  برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید...
  2 چرا باید یک ساعت هوشمند داشته باشیم؟
  دلیل اصلی نیاز به ساعت هوشمند چیست؟
  10 نکته کلیدی برای پاسخ به این سوال وجود دارد که به شرح آن می پردازیم تا شما با خیال راحت از لاریکالا خرید کنید.
  بهترین قابلیت ساعتهای هوشمند دیدن نوتیفیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی مثل فیسبوک، توئیتر، واتساپ، اسنپ چت و غیره درست روی ساعت است.
  برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید...