منوی محصولات
  Filters
  اولویت ها
  جستجو

  همه چیز در مورد گوشی تلفن همراه تسلا

  گوشی تلفن همراه تسلا: اخبار و قیمت مورد انتظار، تاریخ انتشار، مشخصات، و شایعات بیشتر

  ایده یک تلفن تسلا که شایعه شده است مدل Pi/P نام دارد، در اینترنت دست به دست شده است. اما احتمال عرضه گوشی هوشمند چقدر است؟ هیچ منبع معتبری ما را در مورد وجود آن متقاعد نکرده است، اما ما را به این فکر واداشت: یک گوشی هوشمند از با ارزش ترین خودروساز جهان چگونه خواهد بود؟

  تلفن تسلا چه زمانی عرضه می شود؟

  تسلا سابقه عرضه محصولات جالب با نام تجاری تسلا مانند خودروی تمام برقی بچه‌ها با الهام ازCybertruck ، چتری با لوگو تسلا روی آن و سوت‌های فولادی ضد زنگ دارد. افزودن یک گوشی هوشمند به این ترکیب تقریباً غیرمنتظره نخواهد بود، اما انتشار آن حداقل هنوز به اندازه آن موارد دیگر قابل باور نیست.

  چند دلیل اصلی وجود دارد که ما می‌پرسیم آیا این گوشی قرار است واقعا عرضه شود؟

  • بیشتر شایعات مربوط به یکویدیوی YouTube در اوایل سال 2021 از adrstudiodesign است، اما آنها به وضوح بیان می کنند که این ایده های طراح است ، نه اطلاعات واقعی یا جزئیات از تسلا به نظر می رسد اکثر شایعاتی که دیده ایم بر اساس آن منبع باشد.
  • در ادامه بیشتر به این موارد خواهیم پرداخت، اما ایده‌های این گوشی در حال حاضر برای واقعی بودن کمی پیشرفته‌تر از آن هستند که قابل تولید باشند، مانند پشتیبانی و اتصال Neuralink در مریخ.لزومی ندارد که این قابلیت‌ها در اولین نسخه تلفن باشند، این قابلیت یک ایده است و بدون آن هم دستگاه ها تولید می شوند، معقول است که وقتی این ایده ها به این زودی مطرح می شوند، به اصل این موضوع شک داشته باشیم.
  • اگر یکی از نتایج این پروژه در آینده، یا حتی برنامه‌های فناوری آن ها، متصل شدن تراشه به مغز باشد مانند پروژه های نورالینک و واقعا این باشد که تلفن‌ها را به کلی کنار بگذاریم، هر فعالیتی روی گوشی تلفن همراه، نتیجه معکوس خواهد داشت.

  اگر این دلایل کافی نیست، به این نظر مدیر عامل تلسا در مورد آینده تلفن های هوشمند توجه کنید:

  موبایل تسلا

   

  تخمین تاریخ انتشار

  برخی تخمین‌ها تاریخ انتشار بلندپروازانه‌ای را در سال 2022 ارائه می‌کنند، اما ما توییت ماسک را به عنوان مدرکی در نظر می‌گیریم که این شایعات صرفاً خیال‌پردازی هستند. درست است که تسلا همچنان می تواند در آینده یک گوشی عرضه کند، اما دلیلی وجود ندارد که باور کنیم با اطلاعاتی که در حال حاضر داریم این اتفاق می افتد. فقط اگر واقعاً مخفیانه روی این گوشی کار می شود و هر شایعه ای دقیق است، احتمال کمی وجود دارد که تا نزدیک به سال 2030 آن را ببینیم.

   

   

   

   

   

  شایعات قیمت گوشی تسلا

  یک تلفن با تمام فناوری های پیشرفته که در زیر توضیح داده شده است بیش از چند هزار دلار قیمت دارد. نسخه‌های بعدی ممکن است با شروع استفاده بیشتر از این فناوری قیمت‌شان پایین بیاید، اما ما انتظار نداریم که اولین نسخه برای اکثر مردم مقرون به صرفه باشد.با فرض اینکه گوشی واقعی است و اینکه فقط با تعدادی از ویژگی های شایعه شده و نسبتاً ابتدایی شروع می شود، احتمالاً قیمت معقول 800 تا 1200 دلاری خواهد داشت.

  اطلاعات پیش سفارش

  ما تصور می‌کنیم  ماه‌ها قبل از انتشار رسمی اعلامیه‌ای منتشر شده و پیش ‌سفارش‌ها می‌توانند زودتر شروع شوند. اما بدون تاریخ عرضه رسمی ، با فرض اینکه به اطلاعات قابل اعتمادی در مورد انتشار برسیم  نمی‌دانیم پیش فروش تلفن تسلا چه زمانی می‌تواند آغاز شود.

  ویژگی های گوشی تسلا

  * عکس مفهومی از Neuralink. 

   عکس مفهومی از Neuralink. 

  با توجه به ویژگی‌های فوق‌العاده تسلا در محصولات موجود خود، مانند پوشش بیرونی تقریباً غیرقابل نفوذ Cybertruck و حالت مقابله با سلاح‌های زیستی در برخی دیگر از وسایل نقلیه آن‌ها، شایعات در مورد این تلفن تعجب‌آور نیستند.

  * رندر اصلی توسط Antonio DeRosa/ADR Studio.

   رندر اصلی توسط Antonio DeRosa/ADR Studio.

   

  در ادامه  مطالبی است که ما شنیده ایم:

   


  اینترنت ماهواره ای : سرویس اینترنت فضایی اسپیس ایکس ، Starlink ، روابط نزدیکی با تسلا دارد (الون ماسک مدیر عامل هر دو است). حتی پتانسیلی برای تلفن تسلا برای کمک به تأمین مالی استعمار مریخ وجود دارد ، هدفی که شرکت از زمان تأسیس در پی آن بوده است. اما آنها باید راهی بیابند تا نه تنها آنتن های حجیم تلفن های ماهواره ای را پنهان کنند، بلکه خدمات خوبی را برای چنین دستگاه کوچکی تضمین کنند. یکی از تئوری ها این است که در جایی کار می کند که در حال حاضر یک پایگاه Starlink وجود داشته باشد، مانند یک ساختمان یا اگر این اتفاق بیفتد یک ماشین تسلا که مجهز به آنتن مناسب است.

  شارژ خورشیدی : تسلا پنل های خورشیدی و وسایل نقلیه تولید می کند، بنابراین این ایده دور از ذهنی نیست. بعید است که این گوشی فقط به انرژی خورشیدی متکی باشد، اما می‌تواند یک قاب با برند تسلا داشته باشد که مقداری شارژ خورشیدی را امکان‌پذیر می‌کند.

  کنترل خودرو : در حال حاضر یک برنامه تسلا برای تلفن‌ها وجود دارد که می‌تواند عملکردهای اولیه خودرو را انجام دهد مانند قفل کردن/باز کردن درب ماشین، کنترل پخش رسانه و احضار خودرو اما این گوشی مطمئناً برای دسترسی آسان مستقیماً از صفحه قفل شده یا از طریق دکمه‌های خارجی، اگر در سیستم عامل داخلی نباشد، روی تلفن از قبل نصب شده است. همچنین ممکن است این برنامه گزینه های منحصر به فردی را فقط برای دارندگان تلفن تسلا ارائه دهد.

  عکاسی نجومی : تلفن‌های فعلی از هوش مصنوعی و دوربین‌های قدرتمند برای کمک به عکاسی از آسمان شب استفاده می‌کنند. این قابلیت را به فوکوس فرازمینی اسپیس ایکس اضافه کنید که به ناچار به این تلفن وارد می شود و دستگاهی خواهید داشت که می تواند عکس های فوق العاده ای از اجرام نجومی بگیرد.

  استخراج رمزارز :  شنیده‌ها دیگر این است که ارز دیجیتال استخراج می‌شود. ماسک در گذشته در مورد ارزهای رمزنگاری شده عمومی بوده است، بنابراین غیرمنطقی نیست که فرض کنیم او بخواهد این قابلیت را در یک گوشی جاسازی کند. در حالی که بیت‌کوین محبوب‌تر است و احتمالاً ماسک دوج‌کوین موجود را ترجیح می‌دهد، شایعه شده است که تلفن تسلا سکه جدیدی به نام MarsCoin استخراج خواهد کرد (نامی که خود ماسک درباره آن توییت کرده است ). برخی از سخت افزارهای جدی باید پیاده سازی شوند تا این کار قابل اعتماد باشد.

  پشتیبانی : Neuralink ایده ارتباط کامپیوترها با مغز هنوز اساساً علمی تخیلی است و Neuralink یکی از شرکت هایی است که روی آن کار می کند. آنها می گویند که دارند " اولین ایمپلنت عصبی را طراحی می کنند که به شما امکان می دهد کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه را در هر کجا که بروید کنترل کنید. " ... با فعالیت مغز خود، فقط با فکر کردن به آن. آیا اولین گوشی که قادر به چنین شاهکاری است می تواند از تسلا باشد؟ یک تکرار اولیه می‌تواند روی هر تلفنی با برنامه Neuralink اجرا شود ، اما با توجه به اینکه ماسک مالک Neuralink است، دیدن آن در اینجا منطقی است.

  * رندر اصلی توسط Antonio DeRosa/ADR Studio.

   رندر اصلی توسط Antonio DeRosa/ADR Studio.

  بسیار معقول تر است که ابتدا چیزی رام کننده را مشاهده کنید - یعنی فقط آن چهار یا پنج ویژگی اول که با نسخه اندروید با مارک تسلا گره خورده است. اگر این گوشی واقعی باشد و تسلا عرضه آن را تا زمانی که رابط‌های مغز و ماشین قابل کاشت در دسترس قرار نگیرد، متوقف کند، باید چندین سال دیگر منتظر بمانیم. اگرچه درست است که ماسک می‌خواهد این فناوری از سال 2022 در انسان آزمایش شود ، اما فوراً در دسترس همه قرار نخواهد گرفت زیرا اولین هدف این فناوری کمک به افراد فلج است.

  مشخصات و سخت افزار گوشی تسلا

  فرضیات همه چیزهایی هستند که هر کسی می تواند به این گوشی اعمال کند، و با توجه به منابع غیر قابل اعتماد برای نتیجه گیری، مشخص نیست که این تلفن در مشخصات  چگونه می تواند باشد.شما می توانید تمام اجزای استاندارد یا پرچم دار را مانند 1 تا 2 ترابایت فضای ذخیره سازی، 16 گیگابایت رم یا بیشتر، صفحه نمایش AMOLED و صفحه نمایش 6.5 اینچی را در نظر بگیرید.

  در مورد ظاهر، طرح های مفهومی تسلا مدل P را که توسط استودیو ADR ایجاد شده است ، که منبع اکثر این شایعات است، بررسی کنید. رندرهایی با کیفیت بالا وجود دارد که می توانید دیدگاه فراتر از رندرهایی که در این مقاله استفاده کرده ایم به شما بدهد.

  انصراف از نظر