منوی محصولات
  Filters
  اولویت ها
  جستجو

  درباره ی لاریکالا

  لوگو لاریکالا 

  نزدیک به ده سال از فعالیت فروشگاه لاری می گذرد، ما طول عمر فعالیت خودمان را مدیون اعتماد و همراهی مشتریان خوب و بزرگوارمان هستیم. در این مدت با تمام توان و انرژی سعی کردیم اعتماد و رضایت تمام مصرف کنندگان خود را بدست بی آوریم. 

  هر سال تلاش کرده ایم که نیازهای بیشتری از مشتریان را مرتفع کنیم و دایره فعالیت خود را گسترش دهیم، شکرخداوند در حدتوان در این امر موفق بوده ایم و در دو سال گذشته جمع مشتریان ما نزدیک به 100هزار نفر شده است.خوشحالیم با ارائه خدمات و مشاوره مناسب و شایسته، رضایت اکثریت شما عزیزان را بدست آوردیم و در ادامه این مسیر هیچ کوتاهی نخواهیم کرد.

  لاریکالا اولین فروشگاه فروش آنلاین گوشی های طرح اصلی و های کپی در ایران است و سعی کرده همیشه در ارائه خدمات و پشتیبانی به مشتریان پیشرو و پرقدرت عمل کند. هم اکنون لاریکالا با ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات اختصاصی برای مشتریان خود خیال آسوده برای خریداران به ارمغان آورده است. 

  هدف ما تنها فروش محصول نیست و رضایت شما در طول مدت استفاده از کالاهای خریداری شده و آسوده خاطر بودن از خدمات پس از فروش لاریکلا اصلی ترین دغدغه ما در این مجموعه است.

   

  در صورت نیاز به خرید حضوری میتوانید از 10 صبح تا 7 شب به یکی از شعب مراجعه کنید.

  اگر انتقاد و پیشنهادی دارید حتما با ما تماس بگیرید.

  02144280527  -  09129303821